Jelenia Góra – Cieplice

Posted by

Jelenia Góra – Cieplice. Miejscówka niesprawdzona (w sensie nie spaliśmy tu), bo lokalna. 3 minuty piechotą do zabytków Cieplic. Duży parking, darmowy, przy ulicy, ale jest na tyle długi, że w głębi powinno być ok. Widzieliśmy tam stojącego kamperka w lecie. Na miejscu są bezpłatne toalety i umywalki, czysto, papier, mydło itp. Powinna być ciepła woda, ale leciała zimna . Są też jakieś stoły na dworze, kosze na śmieci. Myślę, że może to być też źródło wody. Lokalizacja – ul. Sobieszowska.

GPS: 50.86875, 15.6776

Dodała: Aleksandra Florek

Zobacz na pełnej mapie Jelenia Góra – Cieplice

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

One comment

  1. Witam, noc spędziliśmy tutaj w poniedziałek 6.7.2020. Toalety są činne od 10 rano do 6 wieczorem. Jest dużo miejsca, ale uwaga na złodziei!!! W nocy ze zderzaka samochodu VW T3 skradziono mi światełnu rampę, a kiedy zapytałem panią, która sprząta toalety, czy są kamery, powiedziała, że kamera byla, ale też ją ukradli. Możesz więc spędzić tam noc, ale uważaj na złodziei, smutne jest to, że robi to złą reklamę dla Polaków, chociaż większość z nich to dobrzy ludzie. Dušan ze Słowacji

Leave a Reply