Jezioro Czorsztyńskie

Posted by

Pieniny. Miejscówka nad Jeziorem Czorsztyńskim z widokiem na oba zamki. Jest to utwardzony, równy plac. Dojazd drogą gruntową w całkiem dobrym stanie, moim zdaniem dla każdego pojazdu. Zejście do wody jedno strome, drugie trawiaste z miejscem po ognisku – zdjęcia brak bo ktoś tam był. Nie ma zakazu. Trochę śmieci , ale drobnych, nie że wysypisko.

GPS: 49.43183, 20.30158

Dodała: Małgocha Od Różowicza 

Zobacz na pełnej mapie Jezioro Czorsztyńskie

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

2 komentarze

  1. Aktualnie jest tam budowana ścieżka rowerowa i stoi zakaz wjazdu. Co nie stoi na przeszkodzie że miejsce dosyć popularne. Co chwilę ktoś przyjeżdżał i skoro zajęte to jechali gdzie indziej 🙂

  2. Sierpień 2020 budowa zakończona po zakazie został tylko słupek … cześć dojazdu współ dziedziczymy z rowerami, ale sama miejscówka już tłocznie oblegana przynajmniej w upalną niedzielę, na powyższej polanie powstało pole namiotowe niewiem czy płatne czy dzikie było ich rozbite mnóstwo dojazd w oblegany dzień na pewno bez przyczepy !

Leave a Reply