Jezioro Glinki

Posted by

Miejsce na biwak, na parkingu leśnym nad jez. Glinki obok obleganego przez wczasowiczów jez. Białego koło Włodawy. Dojazd drogą leśną, piaskową ale raczej przejezdną dla każdego pojazdu od Orchówka lub Okuninki, udogodnień poza drzewami, czystym powietrzem oraz kawałkiem plaży brak

Dodał: Tu Arek

Super miejsce dla ludzi lubiących spokojny wypoczynek na łonie natury.Nie mam aktualnych informacji , ale trzy lata temu był budynek sanitarny z wc i prysznicami ( płatnymi) , oraz barek , a przy nim możliwość poboru wody. Pole namiotowe znajdowało się w lesie , na dość dużej przestrzeni. Woda w jeziorze Glinki ma brunatne zabarwienie spowodowane mineralnym podłożem . Prawdopodobnie właściwości wody mają dobry wpływ na problemy skórne.

Dodała + foto: Maria Prokocka

GPS: 51.50088, 23.55864

Zobacz na pełnej mapie Jezioro Glinki

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

2 komentarze

  1. Błędnie podane namiary GPS. To są prawidłowe koordynaty 51.510291, 23.559916 . Miejsce płatne. Wieczorem pan jeździ i zbiera opłaty oraz śmieci .My płaciliśmy 15 zł za dobę. Data pobytu: 29.06.2019 r.

  2. Sorki Grupowiczów ale jezioro to syf, woda brązowa, wczoraj podczas przyduchy wywieźli kilka ton świętej ryby. Sanitariatów brak, czasami przyjedzie ktoś z Lasów Państwowych u pobierze opłatę. Teren ok ale nic poza tym. Jezioro Białe tak ale od strony samolotu Iskra, od plaży disco i wrzaski.

Leave a Reply