Jókai kilátó

Posted by

Punkt widokowy z widokiem na Balatonfüred i Balaton – Węgry.GPS (na parking!): 46.966949,17.880836. Wieża widokowa usytuowana na granicy miejscowości Balatonfüred. Dojazd do wieży wąską drogą następnie 600 metrów pieszym szlakiem oznaczonym kolorem niebieskim. Przed wejście na szlak znajduje się mały parking, camper się zmieści. Z wieży rozpościera się ciekawy widok na miasto i jezioro. Atrakcja bezpłatna.

GPS: 46.972, 17.88139

Nawiguj: https://goo.gl/maps/UHfXS7Z46hs3B5Nd8

Dodał: Mikołaj Starula

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply