Kalameny

Posted by

Kalameny , bez opłat, „Natural spa” 🙂 , w weekend więcej ludkow, Miejsce na kilka nieduzych namiotów, kamper, ognisko, z przyczepa brak miejsca, dojazd każdym sprzętem, toytoy lopatka i do lasu, ciepłe naturalne źródła, fajne miejsce na wedrowki górskie, a jak wiadomo słowackie góry nie są tak zatłoczone jak nasze. Dodam tylko co właśnie zaobserwowalem jakieś 100 metrów wcześniej jest mini parking i Pani pobiera jakąś opłatę, co sie okazuje chce pobierać również opłatę od tych co nie wyjeżdżają na jej parking, pojawiło się kilka awantur a Pani nadal chce kasować nowo przyjezdnych.
I jeszcze jedna informacja przy wyjeździe Pani od nas chce 3 E za parking, pytamy gdzie jest ? bo żadnego znaku nie ma, odpowiedź parkowanie na drodze jest płatne, my pytamy a gdzie jest taki znak, no znaku nie ma. Po namyśle Pani mówi żebyśmy jechali.

GPS: 49.13338, 19.41982

Dodał: Marcin Gawlowski

Zobacz na pełnej mapie Kalameny

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

One comment

  1. Jest oficjalny znak parkingu płatnego, 1,5 EUR od osobówki, 3 EUR od kampera za dzień – dostaje się paragon fiskalny, to nie jest prywatny parking ale gminny.
    Dla oszczędnych można zaparkować w Luckach i przejść się pieszo. Sam wstęp do jeziorka bezpłatny 🙂

Leave a Reply