Kamienny Most – Krupa na Vrbasu

Posted by

Kamienny most znajduje się 20 km na południe od Banja Luki i 2 kilometry od popularnej i turystycznej wioski Krupa na Vrbasu, w Bośni i Hercegowinie. Ta atrakcja geologiczna znajduje się na wzgórzu po prawej stronie rzeki. Most powstał w wyniku erozyjnego działania wiatru i wody. Wytyczono tu kilka tras wspinaczkowych, a ze skały roztacza się piękny widok na dolinę rzeki Vrbas. Ma tu swój początek ścieżka spacerowa „Kočić’s paths”, która prowadzi do klasztoru Gomionica.

GPS: 44.63901, 17.15197

Nawiguj: https://goo.gl/maps/8AJE3TqM9GEvDKkt6

Dodał: Irek Jozwik

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply