Kanion Lengarices

Posted by
Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Albania – Kanion Lengarices. Jedno z fajniejszych miejsc w Albanii. Dobry dojazd, dużo miejsca na biwak, ale trudno znaleźć cień i opał. Latem przy mostku funkcjonuje bar z lokalnym jedzonkiem i piwem. Oprócz zabytkowego, kamiennego mostu, czaderski kanion do przejścia. A wokół biwaku źródła termalne i kamienne baseniki z cieplutką wodą. Byliśmy już tam nie raz, ostatnio wymurowano duży kamienny basen, w którym już można fajnie popływać. Wzdłuż kanionu sporo mniejszych niecek z termalnymi wodami. Po sezonie jest tu puściutko, latem przyjeżdża tu sporo tubylców ale i tak jest mało ludzi jak na tak fajną miejscówkę.

GPS: 40.24355, 20.4309

Nawiguj: https://goo.gl/maps/LFTDW7m6mqL2

Dodał: Irek Jozwik

Chcesz mieć dostęp do pełnej mapy ze wszystkimi miejscami na świecie? Przeczytaj opis grupy – https://grupabiwakowa.pl/opis-grupy-biwakowej/ i dodaj swoje trzy miejsca w grupie biwakowej na FB https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Leave a Reply