Katedra de la Major w Marsylii

Posted by

Katedra de la Major w Marsylii. Jest to jedna z większych świątyń we Francji. Katedra la Major była budowana przez 41 lat, a do godności bazyliki mniejszej wyniósł ją papież Leon XIII. Ma aż 146 metrów długości. Kiedy jest się tuż obok niej to naprawdę robi wrażenie. 

Jeśli chodzi o mnie, to wnętrze szału nie robi, ale uważam, że i tak warto odwiedzić to miejsce.

Katedrę można zwiedzać za darmo. Jest czynna codziennie poza wtorkami w godzinach: 10 – 17:30 (październik – marzec) oraz 10 – 18:30 – kwiecień – wrzesień)

GPS: 43.29994, 5.36485

Nawiguj: https://goo.gl/maps/zeWtY1QSN3G2

Dodał: Przemek Worwa

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply