Kato Vasiliki / Limnopoúla

Posted by

1. GPS: 38.342977, 21.616518

2. Nazwa miejsca: Kato Vasiliki / Limnopoúla

3. Kraj: Grecja

4. Rodzaj miejsca: plaża nad małą zatoką

5. Okolica: obrzeża miasteczka, sama zatoka z 3 stron osłonięta skałami

6. Rodzaj nawierzchni miejsca: trawa

7. Dojazd drogą: asfaltową

8. Dla pojazdów: wszystkich, brak problemów z dojazdem

9. Ilość miejsca: miejsce na kilkanaście pojazdów

10. Infrastruktura: kosz na śmieci

11. Ognisko: tak

12. Opał: brak

13. Możliwość rozbicia namiotu: technicznie tak

14. Niedogodności i zakazy: brak

15. Inne zalety: cicha i spokojna okolica, plaża, możliwość kąpieli. Miejsce znajduje się kilka km od drogi krajowej i autostrady nr 5.

16. Zasięg i internet: tak, LTE

17. Data pobytu: kwiecień 2018

Plaża limnopoula jest z trzech stron otoczona skałami, a z lądem ją łączy tylko wąski, asfaltowy przesmyk. Schowana jest na tyle dobrze, że początkowo znając tylko ogólne współrzędne, mieliśmy problem z jej odnalezieniem. Kiedyś tu podobno docierały nawet mniejsze statki, obecnie to cicha i sielankowa zatoczka. Spędziliśmy tu dwie noce bez najmniejszych problemów.

Nawiguj: https://goo.gl/maps/157B91gUAV72

Dodał: Bartosz Coda

Chcesz mieć dostęp do pełnej mapy ze wszystkimi miejscami na świecie? Przeczytaj opis grupy i dodaj swoje trzy miejsca w grupie biwakowej na FB https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowaWszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

One comment

  1. Miejsce rzeczywiście fantastyczne i godne polecenia. Jedynie w weekendy w sezonie letnim dość sporo plażowiczów. Nie rozpalałbym też ogniska gdyż w całej Grecji jest to zabronione i zagrożone wysokimi karami.

Leave a Reply