Kemping Nad Stradomką

Posted by

Nasz czterogwiazdkowy kemping „Nad Stradomką”, położony w malowniczej wsi Szczyrzyc w powiecie limanowskim. Na naszych gości czeka blisko 1,5 ha strzeżonego i monitorowanego terenu. Możemy przyjąć jednocześnie aż do stu gości, na których czeka nowoczesne zaplecze sanitarne i kuchenne, oraz szereg mniejszych lub większych udogodnień.

Posiadamy pole namiotowe, stanowiska caravaningowe i camperowe z możliwością przyłączenia energii elektrycznej. Cały obiekt znajduje się w zasięgu sieci Wi-Fi. Dla dzieci przygotowaliśmy plac zabaw, boiska do gier zespołowych, stół do tenisa stołowego, szachy ogrodowe, park wodny oraz dyskotekę.

Dla wypoczywających na naszym kempingu gości przygotowaliśmy miejsca na ogniska i grille. Z kolei wypożyczalnia rowerów umożliwi rodzinną eksplorację pobliskich górskich terenów, które są warte obejrzenia chociażby ze względu na położenie Szczyrzyca na pograniczu Beskidu Wyspowego i Pogórza Wiśnickiego.

Na naszym terenie oddajemy też do dyspozycji turystom miejsca noclegowe w Willi Sewer – http://www.willasewer.pl, nowoczesne SPA, saunę, solarium, a także sale: bankietową i konferencyjną.

Serdecznie zapraszamy do spędzenia urlopu w naszym kempingu.

Na pojazdy oznaczone naklejką Grupy Biwakowej czekają rabaty.

Po aktualne ceny zapraszamy na naszą oficjalną stronę – http://nadstradomka.pl/cennik

KONTAKT:
Kemping Nad Stradomką
Szczyrzyc 164

tal. +48 606 266 951, +48 664 788 238
kontakt@nadstradomka.pl
http://nadstradomka.pl

GPS: 49.77929, 20.18925

Zobacz na pełnej mapie Kemping Nad Stradomką

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcesz zamieścić ofertę swojego campingu, pola namiotowego ? Skontaktuj się z nami biuro@grupabiwakowa.pl tel: 603 996 048

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply