Klif Mechelinki

Posted by

Klif Mechelinki z którego rozciąga się piękny widok na zatokę pucką i gdańską. Bardzo fajna miejscówka,cisza,spokój. Najwygodniejszy dojazd jest przez miejscowość Pierwoszyno ul.Jabłoniowa. W czasie deszczu mogą być problemy z dojazdem tą drogą. Biwakowaliśmy tam kilka razy minikamperem i namiotem,spotkaliśmy tam też duże campery.

GPS: 54.60105, 18.52129

Dodała: Kasia Grzegorz

Zobacz na pełnej mapie Klif Mechelinki

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

One comment

  1. Obecnie to miejsce nie wyglada juz jak na zdjeciach. O ile dojazd jest jako tako mozliwy to miejsca postojowego juz tyle nie ma. Teren malutki a na srodku i w wiekszosci sa wielkie doly wiec z poziomowania kampera/przyczepy bardzo slabo. Staly 2 kampery i dwa auta i nie bylo juz gdzie sie rozstawic. Jechalem specjalnie 400km, niestety na marne. Polecam na chwile bo ze spaniem slabo. Poza tym cale Mechelinki wypchane ludzmi, parkingi pekaja w szwach i wszystkie sa platne.

Leave a Reply