Kolej linowa na Vogel

Posted by

Kolej linowa na Vogel. 46.275688, 13.835391 Kolej linowa na Vogel, ale tak naprawdę do szczytu jest jeszcze 'kawałek’. W zimę przygotowanych sporo tras narciarskich a w lato można pochodzić po górkach. W cenie przejazdu jest też przejazd wyciągiem krzesełkowym na Orlove Glave. Co do samej kolejki to wspina się dość szybko do góry i cały przejazd zajmuje raptem 4 minuty, a do pokonania jest coś około 1000 m.

Cena na załączonym obrazku, niestety z roku na rok coraz wyższa z tego co czytałem w internecie 3 lata temu wjazd tam/powrót to kwota 15 e, aktualnie (czerwiec 2019) to kwota 24 e. Dodatkowo na dole można dostać mapkę góry i okolicy i zaplanować sobie małą wycieczkę. Ja polecam szczyt Sija, oraz sam Vogel na który niestety nie mogłem już sobie pozwolić, bo żona po kontuzji kolana i tak czekała pod Sija.

GPS: 46.27569, 13.83538

Nawiguj: https://goo.gl/maps/wj91HVDQkK1ncGxs7

Dodał: Grzegorz Niedziałek

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply