Kolej linowa na Vogel

Posted by Admin
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Kolej linowa na Vogel. 46.275688, 13.835391 Kolej linowa na Vogel, ale tak naprawdę do szczytu jest jeszcze ‚kawałek’. W zimę przygotowanych sporo tras narciarskich a w lato można pochodzić po górkach. W cenie przejazdu jest też przejazd wyciągiem krzesełkowym na Orlove Glave. Co do samej kolejki to wspina się dość szybko do góry i cały przejazd zajmuje raptem 4 minuty, a do pokonania jest coś około 1000 m.

Cena na załączonym obrazku, niestety z roku na rok coraz wyższa z tego co czytałem w internecie 3 lata temu wjazd tam/powrót to kwota 15 e, aktualnie (czerwiec 2019) to kwota 24 e. Dodatkowo na dole można dostać mapkę góry i okolicy i zaplanować sobie małą wycieczkę. Ja polecam szczyt Sija, oraz sam Vogel na który niestety nie mogłem już sobie pozwolić, bo żona po kontuzji kolana i tak czekała pod Sija.

GPS: 46.27569, 13.83538

Nawiguj: https://goo.gl/maps/wj91HVDQkK1ncGxs7

Dodał: Grzegorz Niedziałek

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Leave a Reply