Kołobrzeg, ul Morawskiego

Posted by

Miejscówka w Kołobrzegu, nie tak znowu koło brzegu. Może z pół kilometra do morza. Do kołobrzeskiego portu około 3 km, promenadą (jest też wydzielona droga rowerowa) do starówki 2,5 km. Strasznie fajnie nie jest, ale w sam raz żeby postać 2-3 nocki a dniami czy wieczorami zwiedzić miasto. (z ciekawszych atrakcji to: rejsy statkami, latarnia, oceanarium, knajpka Colberg w wieży ciśnień, obrotowa kawiarnia na 11 piętrze budynku Arka, skansen – muzeum oręża ze statkami i czołgami, gotycki mini-kościółek w dzielnicy Budzistowo.
Wybrukowana zatoczka o długości około 50 metrów, na końcu bocznej – bocznej drogi, pod lasem, a częściowo w lesie. Tenże koniec drogi ukształtowany jest w pętlę do zawracania. Legalny dojazd kamperem i przyczepą, namiotu nie ma gdzie rozbić. Z przystanku na pobliskiej ul, Wschodniej co około 20-30 minut jeżdżą autobusy miejskie.
Świeże ryby prosto z kutra można kupić w porcie rybackim, na ulicy Szyprów, (autobus nr 2. ;)) Smażalnie są wszędzie, natomiast mini wędzarnia, gdzie wędzą rybki na miejscu jest na ul. Reymonta na skrzyżowaniu z Zdrojową.

GPS: 54.18509, 15.59771

Zobacz na pełnej mapie Kołobrzeg, ul Morawskiego

Dodał: Łza Włóczynutka

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply