Kurska Kosa

Posted by
No votes yet.
Please wait...
Rosja, Obwód Kaliningradzki, Kurska Kosa, miejsce biwakowe koło muzeum, okolice miejscowości Djuni. Cala kosa jest parkiem narodowym i dzikie biwakowanie nie jest tu mile widziane- acz wzięto to pod uwagę że ludzie maja takie potrzeby i jest teren nad zalewem z wiatkami i miejscami na ognisko gdzie można sobie za darmo do woli biwakować. Stoi tojtoj i duże kubły na śmieci. W weekendy miejsce bywa tłoczne, w tygodniu cisza i spokój. Jadąc od strony Zielenogradska przed muzeum trzeba skręcić w prawo w płytową drogę w kierunku zalewu. Wiatek jest kilka, prowadza do nich drogi różnej jakości (są tez piaszczyste) – kampery czy przyczepy raczej lepiej żeby nie zjeżdżały za bardzo z betonowych płyt.
Dość krucho z opałem na ognisko, mocno wyzbierane. Trzeba odejść spory kawałek a najlepiej odjechać gdzieś autem i nazbierać drewno w innym miejscu i przywieść.
GPS:

  • 55.03353, 20.65138

Dodała:

Tytus Kararabanow

Chcesz mieć dostęp do pełnej mapy ze wszystkimi miejscami na świecie? Przeczytaj opis grupy i dodaj swoje trzy miejsca w grupie biwakowej na FB https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Leave a Reply