La Playa Resort & Camp

Posted by

Współrzędne GPS:
50.1627063913705, 19.464630270959
Nazwa miejsca:
Kraj:
Polska
Województwo / Region:
Małopolskie
Opis:

Planujesz podróż kamperem w południowej części Polski? Wybierasz się pod namiot ze znajomymi lub rodziną? Jesteś caravaningowcem i szukasz miejsca idealnego na przerwę w podróży? Świetnie się składa – teraz możesz skorzystać z naszego pola kempingowego ulokowanego w samym centrum Trzebini, niedaleko autostrady A4, w połowie drogi z Krakowa do Katowic. Miejsce położone wśród drzew, tuż nad kąpieliskiem Balaton, oferuje liczne atrakcje zarówno dla dorosłych, jak i tych młodszych.

 

Do dyspozycji naszych gości jest 10 stanowisk kempingowych o powierzchni 80-100 m2 wraz z dostępem do mediów (wody, prądu) oraz sanitariatu (prysznice, toalety). W cenie oferujemy możliwość zrzutu wody szarej i czarnej, opróżnienia kasety toalety oraz zatankowania świeżej wody. Bez problemu wymienisz również butlę z gazem. Możesz zatem zaplanować u nas dłuższe wakacje lub złapać oddech przed dalszą podróżą, korzystając z otoczenia przyrody i pysznych dań w naszej restauracji.

 

W cenie:

* Podłączenie do prądu

* Dostęp do wody

* Dostęp do bezpłatnego sanitariatu (toalety, prysznice)

* Możliwość zatankowania wody świeżej

* Zrzut wody szarej, czarnej

* Możliwość opróżnienia kasety toalety

* Wymiana

Rodzaj nawierzchni miejsca:
Utwardzone
Ilość miejsca:
60
Koszt postoju:
100
Inne zalety miejsca:
Zakazy i niedogodności:
Jakość zasięgu GSM:
dobra
Dodał:
Michal Rogula
Galeria:

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply