Łąki nad Pilicą/ Tomczyce

Posted by

1. GPS: 51,622407 , 20,670935
2. Nazwa miejsca: Łąki nad Pilicą/ Tomczyce.
3. Kraj: Polska
4. Rodzaj miejsca: Łąka
5. Okolica: Las, łąki, rzeka
6. Rodzaj nawierzchni miejsca: trawiaste
7. Dojście drogą: dojazd każdym samochodem dla odważnych.,
8. Dla pojazdów: Każdy
9. Ilość miejsca: ok 30
10. Infrastruktura: brak
11. Ognisko: dozwolone
12. Opał: trzeba przynieść z lasu
13. Możliwość rozbicia namiotu: tak
14. Niedogodności i zakazy: Takie jak w plenerze, do sklepu 2-3 km.
15. Inne zalety: Cisza i spokój nawet w weekendy,
16. Zasięg i internet: ok.
17. Data pobytu: co roku od 40 lat.

Miejsce położone w centrum polski, doskonałe na weekendowy wypad lub jako przystanek w podróży. Dojazd polną drogą, Ostatni odcinek stromy zjazd po płytach żerańskich .Pomiędzy płytami szeroka i głęboka przerwa, przez co cały zjazd przypomina kanał serwisowy, trzeba być pewnym swoich umiejętności. Błąd na pewno skończy się bardzo kosztowną naprawą podwozia, a być może zawieszenia. W odległości ok 3 km na PLN/ZACH sklep spożywczy w przeciwnym w Gostomii smażalnia ryb. Jeśli kiedyś tam przyjedziecie, to może się spotkamy poznacie nas po 2 owczarkach 😉

GPS 51.6224, 20.67093

dodał:  Cezary Lesiński

Zobacz na pełnej mapie Łąki nad Pilicą/ Tomczyce

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

2 komentarze

  1. Spędziliśmy tam we dwójkę ostatni weekend. Miejsce świetne, ma klimat. Dodam że miejscowi znają to miejsce i po południu przyjeżdżają tam się pokąpac, wieczorem młodzież imprezować przy ognisku a na noc zjeżdżają rybacy. Jednakże w ogóle nam to nie przeszkadzało ponieważ teren jest bardzo duży a osób jednego dnia w sumie przyjechało może na 4-5 samochodów. Trochę ciężko jest znaleźć drewno na opał ale nie jest to niemożliwe. Na pewno tam jeszcze wrócimy.

Leave a Reply