Lands End Camping & Glamping

Posted by

Lands End Camping and Glamping to nowo otwarty rodzinny kemping położony w najbardziej wysuniętym na zachód punkcie Kornwalii. Zaledwie 10 minut spacerem od pięknych i dramatycznych klifów i scenerii Lands End. Jesteśmy pierwszym i ostatnim kempingiem w kraju. Jesteśmy w doskonałej lokalizacji, aby móc cieszyć się wszystkimi atrakcjami, które Lands End ma do zaoferowania, ale także ciszą i spokojem kempingu na wsi.

Oferujemy tradycyjne obiekty kempingowe w spokojnym i przyjaznym otoczeniu. Mamy piękny, nowo wybudowany prysznic i toaletę z suszarką do włosów, punktami do golenia i punktami ładowania telefonów komórkowych. Oddzielny prysznic i toaleta dla osób niepełnosprawnych oraz zadaszona strefa mycia naczyń z dostępem do lodówki, zamrażarki i kuchenki mikrofalowej. Jest wspólne miejsce na ognisko z miejscami do siedzenia, gdzie można zrelaksować się wieczorami, chłonąć atmosferę i patrzeć na gwiazdy, tutaj nie ma zanieczyszczenia światłem!

Przybliżone ceny:

osoba dorosła 7-8 GBP
dzieci 5-15 lat 3-3,50 GBP
namiot 3-6,5 GBP
campervan 5-5,50 GBP
camper 6-6,50 GBP
przyczepa 6-6,50 GBP
prąd 4-4,50 GBP
pies 1 GBP

Kontakt:

tel. 07376 535 822
info@landsendcamp.co.uk
https://www.landsendcamp.co.uk
GPS: 50.065942, -5.697225

Zobacz na pełnej mapie Lands End Camping & Glamping

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply