Łapy-Szołajdy – wieża widokowa

Posted by

Przy rozlewiskach Narwi, w Narwiańskim Parku Narodowym, na południowy-wschód od wioski Łapy-Szołajdy ustawiono wieżę widokową. Wieża ma 3 kondygnacje i zapewnia nam rozległy widok na rozlewiska rzeki, ułatwia też obserwacje ptaków. Najwięcej ciekawych obrazków będziemy mieli w okresach wiosennych i jesiennych przelotów ptaków. Latem mokradła są wysuszone i ciężko wtedy o jakieś ciekawe obserwacje. Za to w tym okresie do wieży dojedziemy bezproblemowo samochodem. Prowadzi tu polna droga ze wsi Łapy-Szołajdy. Gdyby nie lokalizacja w Parku Narodowym, była by to też dobra miejscówka na nocleg, ale nie będę do tego namawiał.

GPS: 52.97366, 22.91402

Nawiguj: https://goo.gl/maps/EmgXrQdJoDiNv2nZ9

Dodał: Irek Jozwik

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply