Ławka nad Sanem

Posted by
No votes yet.
Please wait...
Współrzędne GPS:
49.426564, 22.386948
Nazwa miejsca:
Zwierzyń
Kraj:
Polska
Województwo / Region:
Podkarpacie
Okolica:
Miejsce nad rzeką San
Rodzaj nawierzchni miejsca:
Trawiaste
Ilość miejsca:
3-5
Koszt postoju:
-
Możliwość rozpalenia ogniska:
Tak
Możliwość nazbierania opału na ognisko:
Mało ale jest możliwość nazbierania
Możliwość rozbicia namiotu:
Tak
Inne zalety miejsca:
-
Zakazy i niedogodności:
Po opadach droga do miejscówki może być podmokła i niemożliwa do przejazdu. Wtedy wystarczy auta zostawić przy drodze 50m od miejscówki
Jakość zasięgu GSM:
Bardzo dobry
Data pobytu:
05-12-2020
Uwagi:
Genialne miejsce nad samym Sanem. Do miejsca trzeba dojechać ok. 1,5km drogą szutrową, a potem zjechać po trawie nad rzekę. Po deszczach lepiej zostawić auto przy drodze. Na miejscówce znajduje się stół z ławą przy samej rzece do posiłków i dwa większe stoły w głębi miejscówki na trzymanie rzeczy. Jest polanka dla namiotów i camperów, hamaki również dadzą radę się rozłożyć. Drewno zastaliśmy pocięte pod jednym ze stołów, ale nie ma większych problemów ze znalezieniem nowego tylko trzeba się trochę nachodzić po okolicznych zaroślach. W bezpośredniej bliskości znajdują się dwie wiatki nad samą rzeką, ale podczas naszej wizyty jedna była zajęta a do drugiej była niestety zalana droga.
Galeria:

Zobacz na pełnej mapie Ławka nad Sanem

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Leave a Reply