Łeba

Posted by

Miejscówka w porcie, na początku zachodniego falochronu. Miejsce raczej tylko dla camperów i przyczep, bo nie bardzo jest gdzie iść w „krzaczki”. To dość duży darmowy parking, za portem jachtowym. Z informacji stałych bywalców wiem, że dosyć często stają tam domki na kółkach i nikt ich nie gania. Nas obserwowała Straż Portu i jak już odjeżdżaliśmy, to podjechali tylko sprawdzić, czy zostawiliśmy porządek. Nie ma tu udogodnień poza koszami na śmieci. Za to z okna można podziwiać wpływające i wypływające statki 🙂 oraz spacerować po falochronie i plaży. Trochę daleko na nogach do Łeby, bo trzeba obejść port i dostać się do mostu, za to po świeże rybki blisko.

GPS: 54.76731, 17.55049

Dodał: Irek Jozwik

Zobacz na pełnej mapie Łeba

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

2 komentarze

  1. Czerwiec 2020. Ten teren należy do kempingu przystani jachtowej i pobierana jest opłata 40 zł za kamper + 15 zł za osobę. Jest szlaban na drodze.

Leave a Reply