Leśne Pole Biwakowe

Posted by
No votes yet.
Please wait...
Współrzędne GPS:
51.854459, 15.988187
Kraj / województwo / region:
Polska
Województwo:
lubuskie
Dlaczego polecasz ten camping?:
BARDZO NISKIE OPŁATY. Biwak z namiastką cywilizacji. Fajne miejsce dla ludzi, którzy chcą obcować z naturą nie zaniedbując higieny... 🙂 Bardzo cicho, kultura biwakujących, ludzie powracają tu co rok i dbają o swoje 'letnie włości".
Opisz camping:
Teren Lasów Państwowych dzierżawiony w sezonie. Miejsce w sosnowym lesie z bezpośrednim dostępem do jeziora Tarnowskiego Dużego. Grzyby, ryby, jagody, wszystko w dużym kompleksie leśnym z dala od hałasów cywilizacji. Wyposażenie sanitarne to jedna damska i jedna męska wykafelkowana "sławojka", ale z muszlą klozetową i bieżąca wodą . Zlewy i zlewozmywaki (jak to na biwaku), pod chmurką. Jest też prysznic, ponoć nawet ciepła woda, ale w ograniczonych godzinach - nie korzystaliśmy. Teren skąpo oświetlony. Mała plaża, pomost kąpielowy, trzy pomostki wędkarskie. Przy plaży miejsce na ognisko.
Przybliżony koszt:
20zł/doba
Inne koszty:
Pozwolenie na połów ryb trzeba dodatkowo wykupić w Tarnowie Jeziernym.
Opłata za:
Ilość osób i pojazd
Inne udogodnienia:
Camping:
Sezonowy
Rodzaj campingu:
Dla ludzi ceniących ciszę i spokój
Uwagi:
Dojazd z drogi 325 Plaża raczej zacieniona.
Strona www:
Kontakt:
tel. 501 396 167
Galeria:

Zobacz na pełnej mapie Leśne Pole Biwakowe

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Leave a Reply