Leśne Pole Biwakowe

Posted by

Współrzędne GPS:
51.854459, 15.988187
Kraj / województwo:
Polska
Opisz camping:
Teren Lasów Państwowych dzierżawiony w sezonie. Miejsce w sosnowym lesie z bezpośrednim dostępem do jeziora Tarnowskiego Dużego. Grzyby, ryby, jagody, wszystko w dużym kompleksie leśnym z dala od hałasów cywilizacji. Wyposażenie sanitarne to jedna damska i jedna męska wykafelkowana "sławojka", ale z muszlą klozetową i bieżąca wodą . Zlewy i zlewozmywaki (jak to na biwaku), pod chmurką. Jest też prysznic, ponoć nawet ciepła woda, ale w ograniczonych godzinach - nie korzystaliśmy. Teren skąpo oświetlony. Mała plaża, pomost kąpielowy, trzy pomostki wędkarskie. Przy plaży miejsce na ognisko.
Przybliżona cena za kampera i 2 osoby (to nie jest oficjalny cennik i ceny mogą być nieaktualne):
20zł/doba
Jakość GSM:
Pozwolenie na połów ryb trzeba dodatkowo wykupić w Tarnowie Jeziernym.
Inne udogodnienia:
Camping:
Sezonowy
Rodzaj campingu:
Dla ludzi ceniących ciszę i spokój
Telefon:
BARDZO NISKIE OPŁATY. Biwak z namiastką cywilizacji. Fajne miejsce dla ludzi, którzy chcą obcować z naturą nie zaniedbując higieny... 🙂 Bardzo cicho, kultura biwakujących, ludzie powracają tu co rok i dbają o swoje 'letnie włości".
e-mail:
Dojazd z drogi 325 Plaża raczej zacieniona.
Strona www:
Dodał:
tel. 501 396 167
Galeria:

Zobacz na pełnej mapie Leśne Pole Biwakowe

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply