Małomice woj. lubuskie

Posted by

1. GPS: 51.560995, 15.447191
2. Nazwa miejsca: Małomice woj. lubuskie
3. Kraj: Polska
4. Rodzaj miejsca: plaża miejska, park miejski, parking miejski
5. Okolica: zalew, las, małe miasteczko
6. Rodzaj nawierzchni miejsca: trawa, piasek (plaża), szuter
7. Dojazd drogą: asfaltową
8. Dla pojazdów: dla wszystkich
9. Ilość miejsca: kilkadziesiąt miejsc
10. Infrastruktura: WC płatne 2 zł, kosze na śmieci, zadaszone wiaty, ławki, bar z jedzeniem i napojami, rowery wodne, fajny plac zabaw dla dzieci. 
11. Ognisko: wyznaczone miejsce
12. Opał: blisko w lesie można zebrać
13. Możliwość rozbicia namiotu: tak
14. Niedogodności i zakazy: bardzo dużo ludzi na weekendy i w sezonie letnim, zakaz wprowadzania psów na plażę. Ale już na trawie (obok) można spokojnie przebywać z psem. Teren jest otwarty, więc każdy może wejść. Raczej bezpiecznie, ale lepiej nie zostawiać cennych rzeczy w namiocie. Brak natrysków, łazienek (tylko WC płatne), więc trzeba mycie ogarnąć we własnym zakresie. 
15. Inne zalety: ratownik na plaży, bardzo czysto (jest ekipa dbająca cały czas o czystość), bezpłatne korzystanie z zalewu, bezpłatny parking, możliwość bezpłatnego rozbicia się namiotem, wjazdu kamperem lub przyczepą. Obok plaży kilka wiat, dużo ławek, na plaży darmowe (plastikowe) leżaki. Zjeżdżalnia wodna dla dzieci (za darmo). Mimo tłoku na plaży ludzie kulturalni, większość rodziny z dziećmi. Dużo miejsca na namioty – podczas naszego pobytu były tylko 3 namioty. 
16. Zasięg i internet: zasięg w sieci komórkowej 
17. Data pobytu: 30 czerwiec 2019

dodała: Marta Zagaja-Michalkiewicz

Zobacz na pełnej mapie Małomice woj. lubuskie

 

 

 

 

 

 

 

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply