Marina

Posted by

Miejsce postojowe dobre na nocleg tranzytowy lub kilkugodzinny odpoczynek w podróży.

Trafiliśmy na to miejsce podczas podróży przez Chorwację w 2015. Jak zwykle późnym wieczorem szukaliśmy miejsca postojowego na noc. Przy głównej drodze na trasie D8 wzdłuż wybrzeża w miejscowości Marina znaleźliśmy zatoczkę w której stał już zaparkowany jeden kamper na francuskich tablicach. Niewiele myśląc stanęliśmy obok niego.
Miejsce parkingowe tuż nad kamienistą plażą. W nocy niewiele było widać. Rano okazało się, że stoimy praktycznie nad samą wodą , w pobliżu mariny jachtowej. Sąsiad z kampera powiedział nam że w marinie są darmowe łazienki z prysznicami i że oni z nich korzystali przez ostatnie dwa dni. 

Miejsce bardzo sympatyczne ale raczej mało biwakowe. Dobre na postój tranzytowy. W pobliżu kilka sklepów spożywczych z zimnymi napojami i lodami. Sama Marina to niewielkie miasteczko – nie zachwyciło nas szczególnie. Plaża jednak była bardzo fajna więc staliśmy tam dwa dni. Zupełnie za free, licząc się jednak z tym, że w każdej chwili ktoś nas może przegonić. Nic takiego się jednak nie stało – zresztą w Chorwacji ani razu nie płaciliśmy za nocleg. Zawsze udaje nam się gdzieś przycupnąć na dziko.

GPS: 43.51327, 16.11541

Nawiguj: https://goo.gl/maps/KaWwFminKUL2

Dodała: Tamara Mazur-Gibala

Chcesz mieć dostęp do pełnej mapy ze wszystkimi miejscami na świecie? Przeczytaj opis grupy i dodaj swoje trzy miejsca w grupie biwakowej na FB https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply