Masyw Rarau

Rumunia, Masyw Rarau. Do niedawna dostępny tylko dla 4X4, od niedawna wyjazd na masyw nowiutką trasą TransRarau. Na trasę można wyjechać od północy z wioski Pojorata (ten wyjazd jest lepszy dla camperów i przyczem), a od południa z wioski Chiril (tej opcji nie polecam dla camperów i przyczep, wąskie, ciasne zakręty i ostre podjazdy). Na górze sporo nowych parkingów i zatoczek na postawienie campera, choć ostatnio wiele fajnych miejsc, głównie w lesie pogrodzono. Mniejszym autem można wyjechać na biwak na połoninę choć by w takie miejsce jak na zdjęciach i zaznaczone na mapie. Na górze też znajdziemy 2 cabany, a u pasterzy można kupić sery owcze. Atrakcją tego miejsca jest piesza trasa przez Skały Księżniczki.

GPS: 47.45223, 25.57424

Nawiguj: https://goo.gl/maps/3AnV25JhfpQ2

Dodał: Irek Jozwik

Chcesz mieć dostęp do pełnej mapy ze wszystkimi miejscami na świecie? Przeczytaj opis grupy – https://grupabiwakowa.pl/opis-grupy-biwakowej/ i dodaj swoje trzy miejsca w grupie biwakowej na FB https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Więcej przewodników i map
No votes yet.
Please wait...

Leave a Reply