Meanporth

Posted by

1). 50.125670,-5.094154
2). Meanporth, na południe od Falmouth
3). Wielka Brytania
4). Parking przy plaży
5). Jak wyżej
6). Szutr
7). Droga asfaltowa
8). Dostępna dla wszystkich typów pojazdów
9). Ilość miejsc – 20+
10). Toaleta zamykana na noc, w wejściu do męskiej toalety jest stanowisko do przewijania dzieci a w nim duży, łazienkowy zlew z ciepłą wodą, na ścianie budynku jest kran z wodą pitną dostępny przez całą dobę, kawiarnia czynna od kwietnia do października. 
11). Można rozpalić ognisko na plaży
12). Trzeba przywieźć drewno
13). Zakaz rozbijania namiotów
14). Na tablicy jest napisane, że nie wolno parkować w nocy, ale nikt tego nie przestrzega. Na park4nigth wszyscy piszą, że nie mieli z tym problemów, w sezonie płacili 3-4 funty w kawiarni. Mnie nikt nie zaczepił, obok były 4 inne kampery. 
Raczej nie wjechałbym tam z przyczepą, mało miejsca żeby zawrócić i na noc raczej trzeba by było odpinać przyczepę i zaparkować obok.
15). Za kawiarnią jest wypożyczalnia desek surfingowych
16). Zasięg na 75%
17). Kwiecień 2019

Port w Falmouth tuż obok, ścieżki spacerowe wzdłuż wybrzeża.

Nawiguj: https://goo.gl/maps/HQRVSuTzA9U2

Dodał: Leszek Nowocień

Chcesz mieć dostęp do pełnej mapy ze wszystkimi miejscami na świecie? Przeczytaj opis grupy i dodaj swoje trzy miejsca w grupie biwakowej na FB https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowaWszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

No votes yet.
Please wait...

Leave a Reply