Mińskie Morze

Posted by
No votes yet.
Please wait...
 1. GPS: 53.974726, 27.417333
 2. Nazwa miejsca: Parking nad jeziorem
 3. Kraj: Białoruś, Mińsk, Mińskie Morze
 4. Rodzaj miejsca: parking nad jeziorem
 5. Okolica: jezioro, plaża
 6. Rodzaj nawierzchni miejsca: asfalt
 7. Dojazd drogą: asfalt
 8. Dla pojazdów: wszystkie
 9. Ilość miejsca: kilkadziesiąt aut
 10. Infrastruktura: toalety, knajpki, kosze na śmieci, altany, grile
 11. Ognisko: tak
 12. Opał: tak
 13. Możliwość rozbicia namiotu: raczej tak
 14. Niedogodności i zakazy: brak
 15. Inne zalety: praktycznie nad samą wodą
 16. Zasięg i internet: bdb
 17. Data pobytu: lipiec 2019

Parking szutrowy nad Mińskim Morzem. Miejsce popularne wśród lokalsów, za dnia jest naprawdę tłoczno. Mimo wszystko warto się tam zatrzymać. Fajna piaszczysta plaża, knajpki, grille, ogólnie panuje klimat bardzo wakacyjny. Wieczorami wciąż może być dosyć głośno, dlatego po 1 nocy przenieśliśmy się w górę drogi, kilkadziesiąt metrów dalej od jeziora. Mimo to panuje pełna kultura, jest bezpiecznie i spokojnie, milicja pojawia się dosłownie co kwadrans. Spaliśmy tam jakieś 3 noce, fajne miejsce wypadowe do Mińska. Wg. mnie nie warto spać na betonowych parkingach w mieście, mając taką alternatywę.

Nawiguj: https://goo.gl/maps/1W6ZwiwyG745kC1eA

Dodał: Woytek Wyrobek

Chcesz mieć dostęp do pełnej mapy ze wszystkimi miejscami na świecie? Przeczytaj opis grupy i dodaj swoje trzy miejsca w grupie biwakowej na FB https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa  Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Leave a Reply