Mniszków parking na końcu drogi

Posted by

Współrzędne GPS:
50.850117, 15.938845
Nazwa miejsca:
Mniszków
Kraj:
Polska
Województwo / Region:
dolnośląskie
Opis:
100 metrów za końcem wioski, przed zakazem wjazdu do lasu
Rodzaj nawierzchni miejsca:
Asfaltowe
Ilość miejsca:
1-2
Koszt postoju:
0
Inne zalety miejsca:
Fajne miejsce na zrobienie pętli po Rudawach Janowiskich w tym zwiedzanie Zamku Bolczów
Zakazy i niedogodności:
Miejsca max na 2 kampery. W sezonie trzeba być albo bardzo późno albo bardzo wcześnie żeby się wbić. Dojazd bardzo wąską drogą z małą ilością "mijanek" po drodze. Przy większej ilości samochodów może być też problem za zawróceniem.
Jakość zasięgu GSM:
LTE T-Mobile pełny zasięg
Dodał:
Trochę z górki.
Galeria:

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

One comment

  1. We wrześniowy weekend już od samego świtu przyjeżdżają grzybiarze, później zaś turyści. Luźno robi się dopiero koło zachodu słońca. Łącznie zaparkuje tam może z 10 osobówek. Miejsce zapełnia się bardzo szybko i potwierdzam, że praktycznie nie ma szans zaparkować kamperem w ciągu dnia w weekend. Może być też problem z zawracaniem ze względu na samochody parkujące po bokach drogi. Na pustym parkingu dla kampera jest jedno miejsce w miarę wypoziomowane, a drugie ze spadkiem. W nocy cicho i spokojnie. Dobre dojście do szlaków turystycznych zacienioną drogą przez las. Dobry zasięg wszystkich sieci komórkowych, w tym internet LTE.

Leave a Reply