Motoprzystań

Posted by
No votes yet.
Please wait...
Współrzędne GPS:
52.286998, 20.281184
Kraj:
Polska/Mazowieckie/okolice Kampinosu
Kategoryzacja:
Bardzo fajny camping nad samą Bzurą. W tygodniu w sezonie praktycznie bezludny! Miła obsługa, nic nie było problemem a trochę grymasiliśmy. Płaski, fajny teren i mimo że przy drodze i przy trawiastym lotnisku to spokojny. Blisko do Kampinosu, Modlina i paru innych atrakcji. Niestety właśnie odkryłam, że nie mam zdjęć samego kampingu tylko widok z brzegu na Bzurę, ale te na stronie dość wiernie oddają rzeczywistość. Polecam szczególnie w tygodniu- cisza i spokój.
Opisz camping:
Duży płaski teren łagodnie schodzący do plaży nad Bzurą. Teren ogrodzony. w tygodniu prawie nikogo nie ma, ale za to dość tłumnie w weekend ze względu na bliskość Warszawy. Podłącza do prądu, co kawałek zlew z wodą i możliwością jej nalania (nawet pożyczono nam wąż bo zapomnieliśmy), przyjazny dla zwierząt. Możliwość wypożyczenia kajaka z dowozem/przywozem i pięknego spływu Bzurą. W tygodniu nawet bez wcześniejszej rezerwacji. Czyste sanitariaty. Bar (tylko w weekendy). Dojazd asfaltem, droga wewnętrzna ziemna ale twarda, postój na trawie. Teren oświetlony.
Ceny:
55
Zwierzęta domowe ?:
prysznice na automat wrzutowy 2pln za 3 minuty
Inne udogodnienia:
ławki niezadaszone ze stołami, placyk zabaw ogrodzony, wypożyczalnia kajaków (dużo), plaża, możliwość kąpieli w Bzurze
Camping:
Całoroczny
Rodzaj campingu:
Dla ludzi ceniących ciszę i spokój
Kontakt:
nie wiem czy całoroczny, my byliśmy w wakacje
Strona www:
http://www.motoprzystan.pl/pl/
Dodał:
tel. 512 190 022, 534 103 450 camping@motoprzystan.pl
Galeria:

Zobacz na pełnej mapie Motoprzystań

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Leave a Reply