Mural Andrejkowa w Komańczy

Posted by

Prace Arkadiusza Andrejkowa, możemy odnaleźć na starych drewnianych stodołach i szopach w Bieszczadach i na Podkarpaciu. Powstają one w ramach projektu „Cichy Memoriał”. Andrejkow przenosi stare fotografie na ściany starych zabudowań, a ich tematem są często mieszkańcy danej miejscowości lub przodkowie obecnie mieszkających rodzin.

Jedną z prac Andrejkowa w Komańczy już pokazałem – https://grupabiwakowa.pl/deskal-andrejkowa-w-centrum-komanczy, ale w tej miejscowości znajdziemy jeszcze jeden malunek artysty. Znajduje się on przy drodze do Duszatyna. Wypatrujcie go po przejechaniu mostu na Osławie na starej szopie po lewej stronie.

GPS: 49.33797, 22.07729

Nawiguj: https://goo.gl/maps/2AHzRyXaRPcQbmRS8

Dodał: Irek Jozwik

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply