Mural Arkadiusza Andrejkowa w Orelcu

Posted by

W Bieszczadach ostatnio pojawiło się sporo ciekawych prac tego sanockiego artysty. Dzieła te powstają w ramach projektu „Cichy Memoriał”, Arkadiusz Andrejkow przenosi stare fotografie na ściany starych drewnianych zabudowań gospodarskich. Jego „deskale” przedstawiają wizerunki dawnych mieszkańców wsi, którzy są często przodkami obecnych mieszkańców. Praca w Orelcu inspirowana starą fotografią wykonaną obok szkoły w Orelcu w latach 60-tych. Znajduje się przy trasie z Uherzec do Soliny.

GPS: 49.448, 22.44226

Nawiguj: https://goo.gl/maps/YvzvGmvRZzPuNuWf7

Dodał: Irek Jozwik

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply