Muzeum mleka

Posted by

Adres – ul.Konstytucji 3 Maja 36, 19-200 Grajewo
Ciekawe muzeum z informacjami o mleku, nie tylko krowim. Nowoczesne, duża część interaktywna (różnorodne tablice dotykowe, fragmenty filmów z mlekiem w tle, prezentacja drogi mleka i przetworów od krowy do sklepu..), dużo rzeczy do dotknięcia. Muzeum podzielone na sale tematyczne (mleko w historii i sztuce, tradycyjne urządzenia typu masłownica + sztuczna krowa do dojenia, bar mleczny, laboratorium czyli skład chemiczny mleka itp, informacje o produktach mlecznych). Na koniec można rozwiązać na ekranie quiz wiedzy o mleku i dostać upominek za poprawne rozwiązanie. Muzeum bardzo fajne głównie dla dzieci, ale i dorośli się nie znudzą.
Czynne 10-18,
Bilety 12/16 zł (plus zniżki np. na kartę dużej rodziny)

GPS – 53.647435, 22.472631

Nawiguj: https://goo.gl/maps/d1e2ZR7QQ31mojRt9

dodała; Agnieszka Mazur

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply