Muzeum Polskiej Wódki

Posted by

Muzeum Polskiej Wódki – Warszawa

Muzeum znajduje się w miejscu dawnej wytwórni wódek „Koneser”. produkowano tutaj wódkę Wyborową i Luksusową. Zwiedzając muzeum dowiemy się jak przebiega proces destylacji alkoholu, z czego się produkuje wódki oraz jakie warunki trzeba spełnić aby produkt nazywał się polską wódką.
Zapoznać się można tutaj również z historią destylacji, kto wynalazł ten proces, oraz jak to wszystko wyglądało na przestrzeni wieków.
Dla chętnych po zwiedzaniu degustacja. Zwiedzanie co pół godziny. Możliwość oprowadzenia w języku angielskim.

Parking od strony Białostockiej

GPS: 52.255353, 21.045888

Nawiguj: https://goo.gl/maps/dy8bEWAXzdP2

Dodała: Aleksandra Ola

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply