Muzeum Wsi Lubelskiej

Posted by

Na terenie Muzeum Wsi Lubelskiej znajdują się budowle drewniane i murowane, a także zbiory etnograficzne, przeniesione do skansenu z różnych części Lubelszczyzny. Możemy zobaczyć tu zwierzęta: konie (m.in. koniki polskie i kuce szetlandzkie), kozy, owce, króliki oraz ptactwo dzikie i domowe. Teren jest ogromny, zwiedzanie zajmie nam około 3 godzin z małym odpoczynkiem na lody i kawkę (na terenie jest mały bar). Nie ma tu tłumów więc można poczuć się swobodnie, spacerować można w ciszy i pokoju pomimo tego, że cały skansen znajduje się pomiędzy dość zatłoczonymi drogami. Duży parking przed wejściem.

GPS   51.26233, 22.50543

Nawiguj: https://goo.gl/maps/6UBztNvRejrLNnC89

dodał: Wojtek Bednarz

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply