Nad Jeziorem Gołuńskim

Posted by

Kemping leśny nad Jeziorem Gołuńskim na Kaszubach. Sporo miejsca do rozbicia namiotu, postawienia kampera i przyczepy, około hektara terenu pomiędzy drzewami sosnowymi. Miejsce mało odwiedzane ze względu na piachy. Można tam wjechać samochodem z przyczepą i kamperem ale najpierw trzeba zrobić rozeznanie bo miejscami są piachy i łatwo się zakopać., 80 % terenu to jednak twardy grunt. Zaletą miejsca jest bezpośredni dostęp do kompleksu jezior wdzydzkich 1600 hektarów czystej i rybnej wody. W pobliżu Wdzydze Kiszewskie i Wdzydze Tucholskie. Do jeziora prowadzą dwie drogi, piękne spokojne miejsce dla lubiących wypoczynek w ciszy i nad wodą.

GPS: 54.00269, 17.99247

Dodał: Krzysztof Kulpiński

Zobacz na pełnej mapie Nad Jeziorem Gołuńskim

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

2 komentarze

  1. W czerwcu 2020 cały odcinek lasu (trzy miejscówki z mapy) funkcjonuje jako „Leśne pole namiotowe”, pobierane są niewielkie opłaty. Dostawiono TOJTOJA. Wrażenie jak najbardziej pozytywne

  2. Te opłaty nie są niewielkie. Za namiot, dwie osoby i auto 50 zł za dobę. Lipiec 2020. Trzeba też bardzo uważać, bo łatwo można się zakopać.

Leave a Reply