Nad rzeką Kocinką

Posted by

Kuźnica, gm. Nowa Brzeźnica, nad rzeką Kocinką. Miejsce przy zakolu rzeki Kocinki (czysta woda!). Zejście do wody z kilkumetrowej skarpy. Dojazd 1,4 km żwirową drogą na północ od Kuźnicy. Dostępność dla namiotów, przyczep i kamperów. Oprócz trawy i rzeki-brak udogodnień.

GPS: 51.03521, 19.10179

Zobacz na pełnej mapie Nad rzeką Kocinką

Dodał: Kamil Jeziorski

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

One comment

  1. Miejsce bardzo urokliwe, atrakcyjne dla dzieci ze względu na możliwość wspinaczki po piaszczystej skarpie jak też płytką i czystą wodę w rzece. W wakacyjny weekend było w sumie kilkanaście osób (głównie z okolicy). Niestety w miejscu postoju, jak i nad rzeką, jest trochę śmieci po grillu itd. ale też sterta starej papy z dachu. Zebrałem i wywiozłem worek butelek, kubków plastikowych itd. Bardzo proszę odwiedzających o zabieranie śmieci ze sobą. Zasięg Orange i T-Mobile na górze w miejscu postoju minimalny ale da się skorzystać, pozostali (Plus i Play sieć macierzysta) raczej brak. Nad samą rzeką (koryto ok. 10m niżej niż miejscówka postojowa) brak zasięgu. Kręci się trochę hałaśliwych quadów i motocykli, niektóre nawet forsują rzekę tuż powyżej tego zakola. W nocy spokój, przejechało kilka samochodów i tyle. Dojazd możliwy również od miejscowości Trzeba utwardzoną równą drogą przez las dostępną dla każdego pojazdu (w tym kampery). Wjazd na miejscówkę również bezproblemowy dla kilku kamperów, podłoże w miarę równe. Są liczne ślady po ogniskach, ale zalecam uwagę, ponieważ w zasadzie jest to miejsce w samym lesie, więc podczas suszy może być łatwo o pożar.

Leave a Reply