Grupa Biwakowa
​
​
🇵🇱
Dołącz do grupy
🇵🇱
Grupa Biwakowa
Dołącz do grupy
    Mapy

    Wszystkie miejsca

    Tylko miejsca biwakowe

    Tylko kempingi

    Tylko atrakcje turystyczne

    Tylko serwis kampera

    Tylko miejsca z rabatem


    Opis grupy

    Aktualności

    Sklepik

    Reklama

    Kontakt


    Regulamin

    Polityka prywatności

[object Object]

Nad Rzeką Supraśl - dzikie

Dzikie miejsce biwakowe



Wyznacz trasę

5.0

(1)

Miejscówka położona przy drodze Nr.65 Białystok - Ełk, obok mostu kolejowego nad rzeką Supraśl. Łąka oddalona około 200 m. od szosy osłonięta jest gęstą roślinnością. Znośne warunki do kąpieli i wędkowania. Kilka razy w ciągu dnia przejeżdża pociąg.


  • Żaneta Zdańska

    Ostatnio odwiedzone:

    06 July 2023 19:37 przez Żaneta Zdańska

  • Zakazy i niedogodności:

    Zapewne niedogodnością jest położenie tego miejsca przy linii kolejowej.

  • Rodzaj nawierzchni/miejsca:

    Trawa

  • Dojazd drogą:

    Gruntową

  • Dojazd dla pojazdów:

    Tylko osobówki/małe kampery

  • Ilość miejsca:

    5

  • Jakość sygnału GSM:

    Dobry

  • voyager

    Dodane:

    15 August 2021 08:43

  • Współrzędne GPS:

    53.178905, 23.021991


5
4
3
2
1

5.0

(1)


  • Żaneta Zdańska

    Żaneta Zdańska

    08 July 2023 06:40

    Miejscowka dzika, czasem można spotkać rybaka. Nikt nie robi problemów więc śmiało można korzystać. Zachód słonca robi wrażenie. Co do pociągów to co kilka godzin jeżdżą i robią spory hałas, myślę że to dodaje klimatu tej miejscówce. Wejście do rzeki strome i wydaje się być głeboka ale wszystko do sprawdzenia. Polecam

    Zdjęcie komentarzaZdjęcie komentarza

Uwaga! Wszystkie zdjęcia oraz teksty na stronie www.grupabiwakowa.pl chronione są prawem autorskim. Jakiekolwiek wykorzystanie ich do celów komercyjnych, zamieszczanie na innych stronach internetowych, przedruk lub inne formy powielania, wymagają zgody redakcji, oraz autora © GRUPA BIWAKOWA PL 2017 - 2026. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i na forum. Są one prywatnymi komentarzami i opiniami użytkowników.

Partnerzy