Naverniemi Holiday Center

Posted by

Wioska wakacyjna Näverniemi znajduje się we wspaniałym, malowniczym i centralnym miejscu w środku najpiękniejszej Fell Lapland, w gminie Inari, otoczonej rzeką Ivalo. Zaledwie rzut kamieniem dzieli nas od wszechstronnych usług centrum miasta Ivalo, 30 km od ośrodka narciarskiego i uzdrowiska Saariselkä. Jeśli przyjeżdżasz z kamperem lub przyczepą kempingową, możesz wybierać spośród 40 miejsc z gniazdkami elektrycznymi z niezapomnianym widokiem na rzekę. Jeśli nie potrzebujesz prądu, jest wiele miejsc, na których też można się ustawić. Dostępne są odnowione publiczne toalety i prysznice oraz duża sauna plażowa z prysznicami i toaletą. Oprócz noclegów wszyscy goście mają możliwość zjedzenia pysznego posiłku w naszej nowej restauracji, dobrze przygotowane lapońskie przysmaki.

Przybliżone ceny:

30 miejsc namiotowych: 19 € / 1 osoba (w tym korzystanie z publicznych pryszniców, kuchni obozowej i toalety oraz bezpłatna ciepła woda). Dodatkowe osoby 4 € / dzień.

55 miejsc karawaningowych: 25 € / 2 osoby + prąd (5 €), tot. 30 € / dzień (z kartą SFC -2 € rabatu od ceny całkowitej)
dodatkowe osoby 4 € / osoba / dzień

Sauna na zamówienie: Przestronna (8 osób) i wygodna sauna na zamówienie nad rzeką Ivalo. 45 € / h

Kontakt:

tel. 35816677601
naverniemen@lomakyla.inet.fi
https://www.narkka.com
GPS: 68.642994, 27.523860

Zobacz na pełnej mapie Naverniemi Holiday Center

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply