Neogotycki cmentarz Św. Mateusza

Posted by

Neogotycki cmentarz Św. Mateusza w berlińskiej dzielnicy Schöneberg. Zielone i urokliwe miejsce, przy wejściu mała kawiarenka, warte odwiedzenia. Główną atrakcją miejsca mogą być groby braci Grimm, choć te akurat nie prezentują się specjalnie atrakcyjnie, są nowoczesne i skromne. Przy wejściu jest mapka z bardziej znaczącymi lokatorami cmentarza, choć dla nas jedynie bracia bajkopisarze (czy może autorzy horrorów dla dzieci) byli rozpoznawalni.

Wstęp wolny

GPS: 52.49122, 13.36758

Nawiguj: https://goo.gl/maps/ht87bPxykiG1s8oc6

Dodał: Jacek Nowak

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply