Norwegia, Rakke Vest

Posted by

Teren wypoczynkowy nad Morzem Północnym koło Larviku. Kiedyś to był obszar wojskowy. Od 2008 udostępniony został dla ogółu. Atrakcją jest m.in. kompas, który można nakierować na porty i latarnie morskie, ale przede wszystkim są tam piękne widoki i miejsca do pospacerowania.

Przed wejściem na teren Rakke Vest jest miejsce, gdzie można zanocować na dziko (namioty i kampery), ale nie mam zdjęć, więc nie mogę dodać jako miejsce biwakowe. Trafiliśmy tam, myśląc że nie uda nam się znaleźć nic do rozbicia na dziko, gdyż teren jest gęsto zamieszkany i kierowaliśmy się w kierunku legalnego kempingu.

Spacerując po Rakke widzieliśmy kampera, który dojechał do linii brzegowej i nocował na tym kamienistym terenie, szczerze mu pozazdrościliśmy.

GPS: 58.978747, 10.024462

Nawiguj: https://goo.gl/maps/LLuhXU73fwvt6kPP9

Dodała: Beata Kamieniarz

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply