Nowe udogodnienia na stronie

Posted by

Być może część z was już zauważyła, że od pewnego czasu zachodziły małe zmiany na naszej stronie. Zostały zmodernizowane tzw tagi wpisów. Wcześniej były to nazwiska lub pseudonimy autorów i na jej podstawie tworzony był ranking najaktywniejszych autorów. Ułatwiało to też wyświetlenie wszystkich wpisów wybranego autora. Jednak doszliśmy do wniosku, że tagi można wykorzystać lepiej i za pomocą nich podzielić wpisy na dodatkowe kategorie. Wcześniej mogliśmy wyszukiwać wpisy po ich rodzaju, czyli np miejsca biwakowe czy atrakcje turystyczne. Były one podzielone na regiony, kraje, a w przypadku Polski też na województwa. Teraz dzięki nowym tagom możemy też sortować wpisy na dodatkowe parametry. I tak np w miejscach biwakowych możemy sobie wyodrębnić miejscówki dzikie, parkingi, czy miejsca z infrastrukturą, które są ogólnie nazwane miejscami z wiatami. Jest to umowne, bo w tej grupie są i miejsca bez wiat, a np tylko z ławami i urządzeniami umilającymi biwak. Najbardziej po zmianach zyskał dział z atrakcjami turystycznymi, teraz możemy wysortować sobie rodzaj atrakcji jaki nas interesuje, czyli np tylko zamki i pałace, lub trasy widokowe, a może zabytki sakralne i wiele innych opcji.

Przebudowa tagów trochę trwała bo mieliśmy do edycji prawie 4000 wpisów, ale już wszystko zostało ukończone. Dzięki temu możemy też wyświetlać na stronie losowo różne rodzaje atrakcji i miejsc biwakowych. Nowe kategorie znajdziecie w prawej kolumnie strony w sekcji „PRZEWODNIK”. Również w prawej kolumnie pojawiły się moduły z losowo wyświetlanymi tagami. Zdradzimy też, że niedługo, na rocznicę istnienia strony grupowej przygotujemy nowy, odświeżony layout witryny, który lepiej poradzi sobie z prezentacją coraz to bogatszej oferty naszej Grupy. Mamy nadzieję, że rok 2019 będzie dla was bogaty w podróże małe i duże, oraz fajne biwaki. Liczymy też, że coraz bardziej aktywnie będziecie się dzielić nowymi miejscami biwakowymi i atrakcjami, które wzbogacą stronę Grupy i ułatwią wam i innym osobom planowanie wojaży.

Redakcja

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply