Ośrodek Szkolenia Kapitanów Żeglugi Wielkiej k. Iławy

Posted by

Koło Iławy (Warmińsko-Mazurskie) we wsi Kamionka nad Jeziorem Silm znajduje się ośrodek szkoleniowy dla kapitanów żeglugi wielkiej. W ośrodku szkolą się kapitanowie z całego świata ćwicząc manewrowanie na replikach prawdziwych statków wykonanych w skali 1:24. Na całym jeziorze można zobaczyć liczne urządzenia hydrotechniczne odwzorowujące np nabrzeża rożnych portów świata.

Na świecie funkcjonuje tylko kilka tego typu miejsc. Oficjalnie ośrodek nie jest promowany jako atrakcja turystyczna i nie ma oficjalnego zwiedzania ale czasami można namówić któregoś z pracowników jednostki do oprowadzenia po terenie. Jeśli się nie uda to przy odrobinie szczęścia może się udać pływające po jeziorze miniatury tankowców.

GPS: 53.6094, 19.50889

Nawiguj: https://goo.gl/maps/ARPtPmYk2znTDNE27

Dodał: Mateusz von Jungingen

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply