Ośrodek Widok -Bryzgiel

Posted by

Dla gości przygotowane są parcele dla kamperów, przyczep kempingowych i namiotów. Do dyspozycji są miejsca na trzech trawiastych tarasach, z których rozpościera się piękny widok na jezioro Wigry. Na każdy z poziomów można wjechać samochodem. Wszystkie parcele posiadają opcję podłączenia energii elektrycznej.

Pole namiotowe wyposażone jest w sanitariaty o wysokim standardzie. Znajdują się w nich toalety, prysznice i umywalki z ciepłą wodą, wyznaczone miejsca do mycia naczyń oraz pralnia wyposażona w pralkę i suszarkę. Pole dysponuje specjalistycznym punktem serwisowym Camper System dla kamperów i przyczep.

Ponadto na terenie ośrodka jest  trawiasta plaża i niestrzeżone kąpielisko z pomostami. Na terenie pola namiotowego znajduje się także miejsce na ognisko, które przygotowujemy na zamówienie Gości. W zaadaptowanym pomieszczeniu goście mogą korzystać z ogólnodostępnych lodówek, telewizora oraz miejsc do gry w tenisa stołowego oraz bilard.

Przykładowy cennik:

Osoba dorosła 26,00 zł/doba
Namiot do 3 osób 19,00/24,00 zł/doba
Przyczepa 25,00 zł/doba
Kamper 30,00 zł/doba
Przyłącz do prądu 15,00 zł/doba
Samochód 20,00 zł/doba
Prysznic 5,00 zł

Kontakt:
tel.: 502 304588
widok@bryzgiel.pl
https://bryzgiel.pl/
GPS: 54.000645, 23.083172

Błąd: mapa nie może być wczytana - marker z ID 9086 nie istnieje. Skontaktuj się z właścicielem strony.
Zobacz na pełnej mapie  Ośrodek Widok -Bryzgiel

 

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply