Ośrodek Wypoczynkowy CYPEL i pole campingowe

Posted by

Współrzędne GPS:
49.363099212676, 22.4323883019584
Kraj / województwo:
Polska
Opisz camping:
"Pole namiotowe“Cypel” przylega bezpośrednio do jeziora. Ze względu na malownicze położenie, bogate wyposażenie obiektu oraz wiele atrakcji turystycznych w okolicy stanowi ono idealne miejsce do wypoczynku w sercu Bieszczad. Pole namiotowe przeznaczone jest przede wszystkim dla rodzin z dziećmi oraz spokojnej młodzieży.

Ośrodek wypoczynkowy Cypel w skład którego wchodzi pole namiotowe dysponuje własną Wypożyczalnią sprzętu pływającego. W ofercie posiadamy rowery wodne, lodzie wiosłowe, kajaki oraz nowe łodzie z napędem elektrycznym"

Oba obiekty tworzą jedną całość. Gwarantują noclegi w pokojach i w całych segmentach hotelowych. Nad wodą znajduje się pole campingowe. Ma ono tarasowy układ. Parcele są duże. Wygodne ustawimy: kampera, auto z cepką lub namiot. Ośrodek ma własną wypożyczalnię sprzętu pływającego. Na jednej z parceli bliżej zalewu do dyspozycji mamy sztuczne baseny. Ośrodek ma: małe place zabaw dla dzieci, świetlicę z TV, obok recepcji sklepik i bar. Serwują tu dobre obiady. Można je zamówić na kolejny dzień. Obok umywalni naczyń kuchennych ustawiono lodówki. Dostep darmowy. Darmowe grille. Do sklepu spożywczego w Polańczyku mamy ok 400 m. Blisko jest do promu na Wyspę Energatyka. Teren pola w nocy jest oświetlony i chroniony. To znakomita baza do penetracji Bieszczad.

W roku 2023 posiadaczom karty chcemy zaproponować 10% rabat w okresach:
- 01.06 - 24.06 (wyłączając weekend bożego ciała )
- 01.09 - 30.09

Przybliżona cena za kampera i 2 osoby (to nie jest oficjalny cennik i ceny mogą być nieaktualne):
https://camping-cypel.pl/cennik/
Jakość GSM:
dozwolone
Inne udogodnienia:
Boisko sportowe, możliwość parkowania samochodów bezpośrednio przy stanowiskach wypoczynkowych, kuchnia, lodówka, łazienka dla niepełnosprawnych. Dla gości ośrodka możliwość wypożyczenia skuterów 2-osobowych (125cm³) na wycieczki w Bieszczady (wymagane prawo jazdy).
Camping:
sezonowy
Rodzaj campingu:
Dla rodzin z dziećmi
Telefon:
605588467
e-mail:
kontakt@cypel-polanczyk.pl
Strona www:
https://camping-cypel.pl/
Dodał:
Andrzej Osowski
Galeria:

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply