Ostoja Stara Baśń

Posted by

Współrzędne GPS:
53.830368, 21.383376
Kraj / województwo:
Polska
Opisz camping:
Camping dla miłośników kontaktu z przyrodą. Teren jest mocno zróżnicowany dlatego każdy znajdzie dla siebie idealne miejsce. Ukształtowanie terenu daje ogromne możliwości znalezienia dla siebie idealnego miejsca na wypoczynek. Na całym obszarze sieć kilkunastu skrzynek do których istnieje możliwość podłączenia do prądu. Do Państwa dyspozycji pozostaje bardzo duży, nowoczesny budynek sanitarny z natryskami (ciepła woda wliczona w cenę), z wyodrębnionym miejscem do zmywania naczyń, pralnią (dodatkowo płatna) oraz specjalne miejsce na WC chemię.
Przybliżona cena za kampera i 2 osoby (to nie jest oficjalny cennik i ceny mogą być nieaktualne):
Osoba dorosła 20 zł Dziecko 3-8 lat 11zł Namiot mały 19 zł Samochód 14 zł Kamper 28 zł Pies 6zł Energia elektryczna 19 zł
Jakość GSM:
akceptowane
Inne udogodnienia:
Ośrodek posiada własną piaszczystą plaże, z łagodnym zejściem do wody I klasy czystości. jest wypożyczalnia sprzętu wodnego (kajaki, rowerki wodne, łódki), boisko do gry w siatkówkę. Dla miłośników wędkowania jest kilka pomostów.
Camping:
Nie wiem
Rodzaj campingu:
Uniwersalny
Telefon:
e-mail:
telefon 500-002-870; (89) 742-45-21
Strona www:
http://mazurylatem.pl/starabasn/camping/
Dodał:
Małgosia
Galeria:

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply