Park miniatur Mazurolandia

Posted by

Obok bunkrów Wilczego Szańca znajduje się park Mazurolandia. Szumnie opisany na ich stronie internetowej, w praktyce niewielki, ale ciekawy. Obejrzeć można m.in. miniatury zabytków z terenu Warmii, Mazur i okolic (szczególnie zamek Malbork robi wrażenie), chaty mazurską i warmińską, wystawę pojazdów militarnych.
Ciekawe uzupełnienie wizyty w Wilczym Szańcu ze względu na część zwaną „ogrody Hitlera” – makieta szańca, informacje o Hitlerze i jego zwyczajach, fragmenty domu ogrodnika i szklarni.
Bilety – 16-25 zł (zniżki m.in na kartę dużej rodziny, bilety rodzinne), dodatkowo płatne strzelnice. Otwarte od 10, pora zamknięcia zależna od okresu roku (w wakacje do 19).

GPS: 54.081085, 21.512071

Nawiguj: https://goo.gl/maps/Zd1uX3SLgDqFj1fz6

Dodała: Agnieszka Mazur z: Tomasz Mazur.

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply