Park Przyrody Obary

Posted by

Piękne miejsce na odpoczynek i spacer. Cudowne okoliczności przyrody oraz możliwość poprawienia swojego stanu zdrowotnego, naturalne SPA. Drewniana kładka prowadzi przez większość parku ale w każdej chwili można swobodnie zejść, gdyż wszędzie rośnie żurawina. Mieszkańcy lokalnych miejscowości polecają jedzenie żurawiny na poprawę stanu dróg moczowych a chodzenie w niej (w krzewach które sięgają do połowy łydki, nie w owocach) działa leczniczo na stawy. Nic tylko sobie w nich posiedzieć, trochę nazrywać i nacieszyć oko rzadko spotykanymi gatunkami zwierząt, takimi jak żurawie czy kaczki cyraneczki oraz wiele innych.

GPS: 50.5468, 22.61322

Nawiguj: https://goo.gl/maps/zzRmCAHu6sTrxii47

Dodał: Masa Massovsky

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply