Park rozrywki Dzielnica Filmowa

Posted by

Park rozrywki na Mazowszu dla dużych i małych w Zalesiu Górnym. Myślą przewodnią tego projektu są eksponaty nawiązujące bezpośrednio do filmów. Co możecie tam zobaczyć? M.in. ścieżkę Discover przyroda z gigantycznymi grzybami, ludzki z żołędzi nawiązujące do Titanica czy Romeo i Julii, Strefę Jurassic Park, samochody z filmów o Mad Maxie, Astony Martiny Jamesa Bonda, latający ford Harrego Pottera, auta z Wyścigu śmierci, UFO i statek Star Trek, pojazdy z bajek dla dzieci- Bob Budowniczy, strefę kosmiczną , roboty filmowe, wojowników filmowych, strefę militarną oraz American Dream i wiele, wiele innych!
http://dzielnicafilmowa.pl. W całym parku w Zalesiu są parkingi płatne 5-8 zł za dobę na których da radę zostać na noc. Jest możliwość płacenia kartą, wejście do planety filmowej, posiłki, napoje. W parku można wypożyczyć rower wodny, można się kąpać, jest gdzie pojeździć rowerem. W przyszłości w parku jest w planach camperpark. GPS wejście do planety filmowej.

GPS: 52.03016, 21.04661

Nawiguj: https://goo.gl/maps/HtNApyN4V13xwWsW6

Dodał: Marcin Gawlowski

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply