Parking dla kamperów OSW-Dojlidy/Białystok

Posted by

Współrzędne GPS:
53.1093554062491, 23.2190208030024
Nazwa miejsca:
Kraj:
Polska
Województwo / Region:
Podlaskie
Opis:
Parking kamperów położony jest na terenie Ośrodka Sportów Wodnych "Dojlidy", między sztucznym zbiornikiem wodnym a lasem, w południowo-wschodniej części Białegostoku, przy drodze krajowej nr 19 w kierunku na Lublin i Rzeszów. Działa od 1 marca do 31 października. Jest tam 14 stanowisk dla przyczep kempingowych, kamperów, namiotów. Każde z nich posiada możliwość podłączenia do energii elektrycznej, z pomiarem zużytej energii. ... REGULAMIN KORZYSTANIA Z MIEJSCA POSTOJU KAMPERÓW OŚRODKA SPORTÓW WODNYCH „DOJLIDY” 1. Miejsce postoju kamperów jest integralną częścią Ośrodka Sportów Wodnych „Dojlidy”, zwanego dalej „Ośrodkiem” i obowiązują na nim przepisy regulaminu Ośrodka Sportów Wodnych „Dojlidy” oraz niniejszego regulaminu. 2. Miejsce postoju kamperów czynne jest od 1 kwietnia do 31 października. 3. Ustawienie przyczepy kempingowej, kampera, samochodu lub namiotu, a także przyłącze energii elektrycznej ustala się z pracownikiem Ośrodka. 4. Osoby korzystające z miejsca postoju kamperów zobowiązane są dokonać formalności meldunkowej w kasie wypożyczalni sprzętu sportowego oraz uregulować należność za cały pobyt według obowiązującego cennika.
Rodzaj nawierzchni miejsca:
Trawiaste
Ilość miejsca:
5-10
Koszt postoju:
Inne zalety miejsca:
Bogata infrastruktura ,.plażą miejska ,wypożyczalnia sprzętu wodnego ,zaciszne miejsce położone w sąsiedztwie lasu i zalewu. Wi Fi
Zakazy i niedogodności:
Jakość zasięgu GSM:
dobry
Dodał:
voyager
Galeria:

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply