Parking Lasów Państwowych Lubiatowo

Posted by

1. GPS: 54.810524, 17.833124 
2. Nazwa miejsca: Parking Lasów Państwowych Lubiatowo
3. Kraj: Polska, województwo: pomorskie
4. Rodzaj miejsca: Płatny Parking Lasów Państwowych Lubiatowo z infrastrukturą
5. Okolica: 30 metrów od morza Bałtyckiego, w lesie
6. Rodzaj nawierzchni miejsca: szutrowe
7. Dojazd drogą: asfaltową
8. Dla pojazdów: wszystkich (w regulaminie wymienione są campery jako samochody, które nie powinny wjeżdżać na teren, jednak w praktyce nie jest to problem. Wraz z nami na noc został jeden camper).
9. Ilość miejsca: kilka pojazdów
10. Infrastruktura: kosz na śmieci, w bliskiej okolicy (50 metrów) zadaszona wiata ze stołem i ławeczkami, na terenie parkingu zadbana toaleta damska i męska ze zlewami.
11. Ognisko: zakaz rozpalania ognia
12. Opał: –
13. Możliwość rozbicia namiotu: nie
14. Niedogodności i zakazy: zakazy dotyczą samego miejsca parkingowego, w pobliżu znajdują się wiaty w lesie, których zakazy nie dotyczą. Zakaz rozpalania ognisk, zakaz spożywania alkoholu, zakaz rozkładania stolików i krzeseł (powinniśmy funkcjonować w obrębie swojego samochodu)
15. Inne zalety: możliwość spacerów po rozległych plażach, niedaleka obecność (30 metrów) nadmorskich barów i restauracji
16. Zasięg i internet: zmienny: czasem LTE, czasem (Orange) LTE.
17. Data pobytu: 18-19.05.2019

Parking jest płatny, 10 zł za cały dzień za auto, ponieważ jest strzeżony od 7 do 20. (Jedna godzina – 2 zł). Poza tymi godzinami nie jest strzeżony i pozostajemy na własne ryzyko. Ochrona bardzo przyjazna, ale prosili respektować zakaz wystawiania „pikniku” przed samochodami, można przenieść się pod pobliskie wiaty. Poza sezonem przyjemnie, niewiele samochodów, w sezonie podobno tłoczno.

Dodała: Jagoda Psztk

Zobacz na pełnej mapie Parking Lasów Państwowych Lubiatowo

 

 

 

 

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

One comment

Leave a Reply