Parking przed Twierdzą Brzeską

Posted by Admin
No votes yet.
Please wait...
 1. GPS: 52.087320, 23.667615
 2. Nazwa miejsca: Parking przed Twierdzą Brzeską
 3. Kraj: Białoruś, Brześć
 4. Rodzaj miejsca: parking
 5. Okolica: droga, rzeka, lasek, parking
 6. Rodzaj nawierzchni miejsca: asfalt
 7. Dojazd drogą: asfalt
 8. Dla pojazdów: wszystkie
 9. Ilość miejsca: dużo
 10. Infrastruktura: kosze na śmieci, toalety
 11. Ognisko: nie
 12. Opał: byłby, ale po co?
 13. Możliwość rozbicia namiotu: nie
 14. Niedogodności i zakazy: brak
 15. Inne zalety: dobra miejsce wypadowe do zwiedzania miasta
 16. Zasięg i internet: bdb
 17. Data pobytu: lipiec 2019

Znowu niby nic, kolejny zwykły parking, ale godny polecenia. Na miejscu toalety (od 10 do 21), kilka knajpek, do twierdzy 3minuty, do miasta 10 minut rowerem. Po drugiej stronie ulicy Muzeum Kolejnictwa. W nocy dość ruchliwe miejsce, dlatego warto zatrzymać się jak najbliżej wjazdu na parking i mostu, który prowadzi donikąd. (nie skręcać w lewo w stronę twierdzy, tam głównie toczy się życie). Mimo wszystko czuliśmy się bardzo bezpiecznie, spędziliśmy tam 3 noce, codziennie przyjeżdżał odwiedzić nas miejscowy taksówkarz, pozdrawiał nas machnięciem i puszczał z auta polską muzykę.

Nawiguj: https://goo.gl/maps/zVA2DdMm3grkGgCR8

Dodał: Woytek Wyrobek

Chcesz mieć dostęp do pełnej mapy ze wszystkimi miejscami na świecie? Przeczytaj opis grupy i dodaj swoje trzy miejsca w grupie biwakowej na FB https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa  Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Leave a Reply